Shimi Azar Jaam (SAJ), 2004 yılında beri, kimya, petrokimya,  gıda ve ilaç başta olmak üzere bir çok sanayi dalı için korozyona dayanıklı ekipmanların tasarımı ve üretimi alanında faaliyet göstermektedir.

Shimi Azar Jaam şirketi uzman ve deneyimli mühendisleri, tasarım ve üretim personeli ile ar-ge biriminin verdiği güçle yola çıkmış ve günümüzde  bir çok sanayi dalına yönelik ürünler tasarlamaktadır. Şirket, geleneksel sanat ve yeni teknolojiyi bir araya getirerek,  kimyasal korozyona karşı cam ve fluoropolimer  (Teflon) (PTFE, PFA, FEP, ECTFE) kaplı  tank ve ekipmanların tasarım ve üretimini yapmaktadır.  
Shimi Azar Jaam Co. İle İran, bu teknoloji ile dünyada üretim yapılan 11 ülke arasındaki yerini almıştır. Shimi Azar Jaam bu teknolojiyi kullanan coğrafyamızdaki tek üreticidir.  Çeşitli sanayi dallarındaki korozyon sorunu, üreticilerin ekipmandan kaynaklı maddi kaybın yanında ürettikleri ürünlerin kalite kaybı ve standardizasyonundaki sorunlar nedeniyle de büyük kayıplar yaşamaktadırlar.  Bu nedenle cam ve fluoropolimer (Teflon) kaplı çelik ekipmanlar zorunlu ihtiyaç halini almıştır. 

Shimi Azar Jaam olarak sürekli gelişen kalite ve hizmet anlayışımızla , siz değerli müşterilerimize sunduğumuz avantajlar ile korozyon sorununu çözmeyi amaçlamaktayız.

Şirketimiz Dünyanın sayılı üreticilerinden olan Shimi Azar Jaam şirketlerinin Türkiye ve Avrupa Distribütörlüğünü yapmaktadır.

Hizmetlerimiz
•    Danışmanlık Hizmetleri (Uygun malzeme ve ekipman seçimi)
•    Kimyasal korozyona dayanımlı ekipmanların tasarım ve imalatı
•    Tamirat (Reglass Lining)
•    Montaj ve satış sonrası hizmetler

 

 

ارتباط مستقیم