شرکت دارته  در سال  2000 تاسیس شد   و اکنون با گذشت بیش از 15 سال در زمینه نوآوری همواره پیشتاز بوده و یکی از بزرگترین و موفق ترین گروههای تجاری است. در ابتدا با شروع فعالیت در زمینه تولید مبلمان در ایران به یکی از بزرگترین تولید کنندگان دارای استاندارد جهانی تبدیل شد و در سال های پس از آن فعالیت خود را در زمینه های مختلف توسعه داد.  تمام فعالیت های شرکت در انطباق با استانداردهای بین المللی و مبتنی بر بروزرسانی مستمربوده و بدین ترتیب در سایه موفقیت بدست آمده در کشور، در صدد کسب موفقیتهای مشابه در عرصه جهانی قدم برداشتیم.

شرکت دارته گلوب در سال 2014 در ترکیه  به عنوان زیرمجموعه  دارته  در سایه  تلاش نیروی انسانی خود با هدف توسعه سالم ، کیفیت و استانداردهای جهانی در راستای تولید و ارائه خدمات با موفقیت پا به عرصه گذاشت. همینک گروه دارته با سرمایه گذاری در ترکیه ، چین و آمریکا و به واسطه روابط تجاری گسترده در نقاط مختلف جهان در تلاش در راه تبدیل شدن به نماد تداوم و اعتبار برای کشور ، مشتریان و شرکای خود از هیچ همتی دریغ نمیکند.
 شرکت دارته طی فعالیت خود توانسته است خدمات بازرگانی مختلف از جمله ترخیص کالا، امورگمرکی ، حمل و نقل و مشاوره های بازرگانی را به شرکت های تجاری و صنعتی اعم از دولتی و غیردولتی را به انجام برساند و روزانه حجم عظیمی از کالاهای مختلف را ترخیص و تحویل مشتریان نماید.

اولویت ما کار مداوم و پایدار برای مشتریان ماست. بر این باوریم که کیفیت کاری و کیفیت نیروی انسانی در راستای هم بوده و لذا بکارگیری نیروی انسانی کارآمد مبتنی براستفاده از ظرفیتها و ایجاد بستر برای توسعه دانش و تجربه آنها و نیز افزایش بهره وری از این طریق ، از اهداف سازمانی شرکت دارته میباشد.

 

ارتباط مستقیم