Plastik hammadde alanındaki faaliyetlerine plastik geri dönüşüm fabrikasıyla başlayan Darte, zaman içinde rafinerilerle kurduğu güçlü ilişkiler sayesinde hammadde ticaretinde de deneyimli kadrosu, atılgan ve çözümcü fikirleri ile Müşterilerine; uygun maliyet ve en iyi kaliteli hizmet sağlamaktadır.

Geniş bir ürün gamına sahip olan Darte Plastik ithal ürünleri ile müşterilerine en hızlı hizmeti sağlamaktadır. Plastik sektöründe gerekli olan ihtiyaçları doğru tespit ederek kaliteden ödün vermeksizin zamanında hizmet vermek amacıyla faaliyetine başlamış olan Darte; deneyimli kadrosu , güçlü finansal yapısı , alternatif çözümleri ve dürüst yaklaşımları ile kısa sürede alanında hızlı bir şekilde büyüme sağlamış ve plastik sektöründe güven terkin etmektedir.

Bunun yanı sıra İran'ın farklı bölgelerinde bulunan şirketlerimiz ve ofislerimiz sayesinde piyasada var olan ve üretimi gerçekleşen Petrol ve türevleri, petrokimya ve kimyasal (Polietilen, Polipropilen, PVC, Polistiren, ABS, SBR, Siyah Karbon, Bitümen, Üre, Benzen, HCL, Methanol, MEG, DEG, TEG, Benzen,  vb. ) ürünlere en ekonomik ve en kaliteli bir şekilde ulaşmaktayız.

Bunun yanında Türkiye ve dünyadan İran'a SEBS ve Elastromer hammaddeleri satışı yapmaktayız.

Siyah karbon konusunda Türkiye'nin önde gelen kauçuk firmalarıyla çalışmaktayız.

 

ارتباط مستقیم